Nimi

Ametinimetus

Telefoninumber  

E-posti aadress

Jaanus JakimenkoRektor   
744 8101, 5306 7198jaanus.jakimenko@eava.ee
Signe Maasing
Rektori sekretär   
744 8101
sekretar@eava.ee
Ants AaverÕppeprorektor 744 8111, 515 6294ants.aaver@eava.ee
Priit Mootse
Haldusdirektor

744 8112, 5697 9699

priit.mootse@eava.ee
Jaanika Mölter
Kvaliteedijuht
744 8129, 5561 3740 jaanika.molter@eava.ee
Ele Talu
Finantsjuht               
744 8105, 507 4808ele.talu@eava.ee
Merelle ZeigerPersonalijuht 
744 8103, 520 1451merelle.zeiger@eava.ee

Arendusosakond

  
Karl-Erik Seegel Arendusprorektor   
744 8127, 5660 8242karl-erik.seegel@eava.ee
Tanel Kulbas
Arendusspetsialist  
744 8127
tanel.kulbas@eava.ee
Peep Lauk
Arendusspetsialist  
744 8127 peep.lauk@eava.ee
Andres Moks Arendusspetsialist (mehitamata õhusõidukid)
744 8108
andres.moks@eava.ee 

Õppeosakond

  
Signe Vanker
Õppeosakonna juhataja
744 8110, 510 1152signe.vanker@eava.ee
Anu Roio
Haridustehnoloog-õppekorraldusspetsialist  
744 8121
anu.roio@eava.ee
Karine Mandel
Välissuhete ja täienduskoolituste spetsialist 
744 8121, 5304 9740karine.mandel@eava.ee
Lii NuutMultimeediaspetsialist        
744 8113
lii.nuut@eava.ee
Eva LastikKutseõppe koordinaator,  MTO eksamijuht       5919 4744 eva.lastik@eava.ee
Hans Künka
Inglise keele lektor

hans.kunka@eava.ee
Ere SaarInglise keele lektor

ere.saar@eava.ee

Lennuliiklusteeninduse koolitusosakond

 
Anu Vare
Koolitusjuht, lektor744 8124, 515 6106anu.vare@eava.ee
Heikki Tapani Keskikuru
Lennujuhtimise juhtivinstruktor
744 8123
heikki-tapani.keskikuru@eava.ee
Rene KäsikLennujuhtimise instruktor  744 8123rene.kasik@eava.ee
Tõnis Jürimäe
Spetsialist
744 8123
tonis.jurimae@eava.ee  
Kristjan Kõrgesaar Spetsialist
744 8123kristjan.korgesaar@eava.ee
Anett Veski
Spetsialist
744 8102
anett.veski@eava.ee
Pertti Juhani Rautavuoma Lennujuhtimise instruktor  juhani.rautavuoma@eava.ee

Lennundustehnika osakond

  
Nele TootsiOsakonnajuhataja, lektor 744 8107, 516 5592nele.tootsi@eava.ee
Peeter Pajula
Koolitusjuht
744 8104, 5347 5888
peeter.pajula@eava.ee
Madis Parv
Praktikajuht, assistent
744 8104
madis.parv@eava.ee
Valeri Kravets
Navigatsioonisüsteemide lektor
744 8107
valeri.kravets@eava.ee
Taavi Kippak
Seiresüsteemide assistent

taavi.kippak@eava.ee
Veiko Leps
Insener

veiko.leps@eava.ee
Märt Vanamb
Insener
744 8104
mart.vanamb@eava.ee
Kadri Mäeots
Koordinaator
744 8107
kadri.maeots@eava.ee

Lennukoolitusosakond

  
Meelis Koovit
Koolitusjuht  
744 8116, 528 0184meelis.koovit@eava.ee
Jaan Annus
Teooriakoolituse juht

jaan.annus@eava.ee
Ivar MathisenLennupraktika juht744 8102
ivar.mathisen@eava.ee
Kert Kotkas
Õigusõpetuse lektor

kert.kotkas@eava.ee
Jaan SusiAerodünaamika lektor 744 8117
jaan.susi@eava.ee
Jüri Luha   Koolituskoordinaator
744 8118
juri.luha@eava.ee

Lennundustegevuse korralduse osakond

  
Priit Pajuste
Osakonnajuhataja
744 8114, 523 9399priit.pajuste@eava.ee   
Jüri Krusealle
Lennundusettevõtte juhtimise dotsent
  juri.krusealle@eava.ee
Allan NõmmikLennutranspordi planeerimise lektor  
744 8114allan.nommik@eava.ee

Turundus- ja kommunikatsiooniosakond

  
Illari Lään
Turundus- ja kommunikatsioonijuht 
744 8109, 502 8538illari.laan@eava.ee 
Liis Saar Turundus- ja kommunikatsioonispetsialist 744 8109, 529 4610liis.saar@eava.ee
Lilia Ingel
Raamatukoguhoidja
744 8120
lilia.ingel@eava.ee

Haldusosakond

  
Avo Mäe
Spetsialist
744 8119
avo.mae@eava.ee
Ave Kivimäe
Puhastusteenindaja  

ave.kivimae@eava.ee
Meve Tann
Puhastusteenindaja  

meve.tann@eava.ee      

IT-osakond

  
Henri SuttingIT-osakonna juhataja
744 8122, 5326 4154henri.sutting@eava.ee
Andres Jõgi
Infotehnoloogia spetsialist    744 8122
andres.jogi@eava.ee
Lauri Laasik
Simulaatorite hooldusinsener
744 8115
lauri.laasik@eava.ee