Talvine spordipäev Kuutsemäel

Reedel, 12. märtsil toimus Eesti Lennuakadeemia tudengite talispordipäev. Vaatamata erinevustele kella ja aja tundmise osas, õnnestus lõpuks kõigil ilusasti Kuutsemäe puhkekeskuse nõlvadele saabuda.

Kuutsemäelt sai alla laskuda kas mäesuuskade, lumelaua või muu taliliikuri abil. Kes juba kohale saabusid, võtsid asja entusiastlikult ja nautisid talvevõimalusi ning erakordseid lumeolusid täiel rinnal, jätmata heale tujule võimalust lahkumiseks.

Esmalt oli kõigil võimalus nii nõlvade kui spordivarustusega põhjalikumalt Sina peale saada, ning pärast toitvat suppi suunduti üksteisega slaalomis mõõtu võtma. Karm, kuid õiglane stopper andis vastuseks, et suusatajatest suutis raja kõige kiiremini läbida Keit Lamp ning lumelauduritest Martin Elbag.

Õhtul Tartusse tagasi tulles olid õnneks kõigi luud- kondid terved, ning vaatamata mõnedele sinikatele, oldi õnnelikud, et on omandatud uus oskus talvel liikuda (või olemasolevat edasi arendatud ning täiustatud). See ehk näitab, et Eesti lennundus ei pea kartma ka äärmuslikke ilmastikutingimusi kuna pealetulev põlvkond harjub ekstreemsustega juba koolipingi nühkimise aegu.

Valmar Reha, 2. kursuse üliõpilane