Siseloeng "100 aastat esimestest lenduritunnistustest" 11. veebruaril

Veebruarikuus jätkub Eesti Lennuakadeemias korraldatav siseloengute sari. Selle aasta esimeses loengus heidab professor Mart Enneveer pilgu lennunduse ajalukku.

11. veebruaril kell 14.15-16.30 Tähtvere õppekeskuse ruumis 231 on võimalik kuulata professor Mart Enneveeri siseloengut: "Pilguheit lennunduse ajalukku: 100 aastat esimestest lenduritunnistustest". Professor Enneveer kõneleb loengus lennundusest, alates selle alguspäevadest ning lõpetades tänapäevaga, näiteks võib loengus kuulda seda, millal esimestele eestlastele lenduritunnistused anti ning ka seda, kui noorelt sai aastakümned tagasi lenduriks õppima hakata ja palju muud. Loengusse on oodatud kõik lennundusajaloo huvilised.

Professor Mart Enneveeri loeng on jätkuks 2010. aastal alanud siseloengute sarjale, kus on esinenud mitmed tuntud ja vähemtuntud inimesed.Viimati kõnelesid Eesti Lennuakadeemia siseloengute sarja raames Aleksei Turovski, teemal: "Side- ja navigatsioon linnu- ja loomariigis ning Mart Noorma teemal: "Kas ja kuidas toetab haridussüsteem Eesti kosmosepoliitikat".

Oma osalemise saad märkida ka Facebookis.