Panaviatic AS-i stipendiumiga premeeritakse õhusõiduki ehituse ja hoolduse tudengeid

Panaviatic AS koostöös Eesti Lennuakadeemiaga annab alates 2013. aasta sügissemestrist esimest korda välja spetsiaalselt õhusõiduki ehituse ja hoolduse üliõpilastele mõeldud stipendiumit. 

Stipendiumiga soovitakse kaasa aidata lennuakadeemia õhusõiduki ehituse ja hoolduse eriala tudengite õpimotivatsiooni tõstmisele ning aktiivse eluhoiaku kujundamisele. „Tiheda rahvusvahelise konkurentsi tingimustes on äriedu saavutamisel võtmekohaks haritud ja motiveeritud inimesed. Panaviatic AS soovib oma stipendiumiga anda lennuakadeemia õppuritele selge signaali, et professionaalsuse saavutamine nõuab järjekindlat tööd ja pidevat enesearengut“, ütles AS Panaviatic juhatuse esimees Aleksei Kulakovski.   

Esimene stipendiumikonkurss korraldatakse selle aasta oktoobris, välja antakse kaks 350-eurost stipendiumi. Panaviatic AS-i stipendium on üks seitsmest Eesti Lennuakadeemia üliõpilastele väljaantavast stipendiumist, mida haldab Tartu Kultuurkapital. 

Panaviatic on 2008. a. asutatud ärilennundusfirma, mis opereerib kuut äriklassilennukit. Lisaks lennukite opereerimisele korraldab ettevõte tšarterreise ning maapealset teenindust ning lennukite liinihooldust. Koostöö Eesti Lennuakadeemiaga on toimunud alates AS Panaviaticu asutamisest.