"Minu Otsus" mõttetalgud ELAs

9. oktoobril korraldavad üliõpilased Eesti Lennuakadeemias mõttetalgud „Minu Otsus”, mille eesmärk on muuta kõrgharidus paremaks.

Mõttetalgutel arutlevad üliõpilased, õppejõud ja vilistlased selle üle, kuidas saab igaüks meist anda oma panuse, et muuta õppimine kõrgkoolis paremaks ning seeläbi muuta ka kõrgharidus meie ümber tudengisõbralikumaks.

"Ootame talgutele osalema eelkõige just neid kõrgkoolides õppivaid tudengeid, kellel puudub igapäevaselt võimalus osaleda ülikoolielu kujundamises ning kelle arvamus ning head ideed seetõttu arvamusspektrist väljapoole jäävad. Talgutel tekkinud tudengite ideid ja praktilisi ettepanekuid saab iga kõrgkool kasutada oma kooli tasandil; ideed, mis puudutavad Eesti kõrgharidussüsteemi üldisemalt, kasutab Eesti Üliõpilaskondade Liit üliõpilaste Riigikogu valimisplatvormi koostamisel," ütles mõttetalgute projektijuht Maigi Ruttu.

Talgutele saab registreerida aadressil www.minuotsus.ee. Lisainfot leiab Facebookist www.facebook.com/Minuotsus. Talguid juhivad talgujuhid, kellest enamik on tudengid.

Talgute toimumist toetavad Euroopa Noored Eesti Büroo projektist "Kas sinu kõrgkoolis on…?", Tallinna Spordi- ja Noorsooamet, Rektorite Nõukogu, Rakenduskõrgkoolide Rektorite Nõukogu ja ISIC.

Lisainfo:

Maigi Ruttu
Projektijuht
Maigi.Ruttu@eyl.ee.
5565 6788
www.minuotsus.ee