Lennuakadeemias lõppes edukalt praktikajuhendajate koolituse projekt

Ajavahemikul märts 2017 kuni november 2018 toimus Eesti Lennuakadeemias Euroopa Liidu struktuurivahenditest rahastatav tööturu vajadustele vastava kutse- ja kõrgharidusõppe arendamise programm. Projekti raames läbisid täienduskoolituse tööandjate poolsed praktikajuhendajad ning lennuakadeemia õppejõud stažeerisid omakorda tööandjate juures ja õppetöö läbiviimisesse kaasati ettevõtete praktikuid.

Erialaste teemadena toimus projekti raames nii lennujuhtide, õhuväe praktikajuhendajate kui ka side- ja navigatsioonivaldkonna õppejõudude koolitus. Lennujuhtimise koolitusel kasutati laborina lennuakadeemia lennujuhtimise simulaatorit. Lisaks stažeerisid lennuakadeemia õppejõud nädal aega Eesti Õhuväes ning Ämari Lennubaasis. Kõikidele koolituse läbinutele väljastati Eesti Lennuakadeemia tunnistus.

Eesti Lennuakadeemia poolse projekti esindaja, haldusdirektori Priit Mootse sõnul vastas projekti tegevuste tulemus igati ootustele. „Kõik projekti eesmärgid said täidetud ning ka edaspidi on plaanis praktikajuhendajate koolitamisega ning õppejõudude ettevõtetesse stažeerima saatmisega jätkata,“ täpsustas Priit Mootse. 

Lennuakadeemia lennujuhtide tornisimulaator


Illari Lään
Turundus- ja kommunikatsioonijuht
+372 744 8109

illari.laan@eava.ee