ELA pälvis Suvemängudel taaskord hõbeda

Üliõpilaste suvemängudel osales seekord rekordiliselt suur hulk üliõpilasi. Kindlasti oli siin oma osa üliheal ilmal, aga väikse vihmata ei jäänud me ka seekord.

Algselt tundus, et ELA meeskond ei komplekteeru kaugeltki nii võimsana kui eelmine aasta, sest põhitegijad olid kas lõpetanud, tööl, välismaal või muude üritustega hõivatud. Kuid viimasel hetkel saime võistkonda mõned rebased ja äsjased vilistlased, kelle aktiivsus ja võimekus olid muljetavaldavad.

Juba avaalal saime 3. koha ning meie meeste poolt komplekteeritud Tallinna Tervishoiukõrgkooli võistkond võttis avaala võidu. Edasi läks aga edukamaltki. Rektor võitis pikalt konkurente ja kindlustas selle ala maksimumpunktid ning kergejõustikus võideti nii kuld kui hõbe.

Pallimängudes jätkub meie Suvemängude ebaõnn. Jalgpallist alagrupist edasi ei saadud, korvpallis ja tänavahokis pidime leppima 5-6 kohaga ja võrkpallis jällegi 4. koht. Küll aga sobivad meile individuaalalad. Tennises teenis Taavi 2. sama ka Ragnar järvejooksus. Siiski olime võimsad ühes võistkonnaalas  nimelt autolükkamise, kus mõlemad meeskonnad suutsid maastikuauto mäe lõppu lükata ja sellega saavutati 2. ja 3. koht.  Kanged jalad tuletasid seda ala veel järgmisel nädalal pikalt meelde.

Kokkuvõttes pälvisime jällegi teise koha ja seekord oli üldvõidu karikas väga lähedal. Kuid kui sekundite ja millimeetrite tagaajamise kõrvale jätta, siis oli seekordsed Suvemängud siiani parimad, nii osalejate, superilusa ilma kui ka korralduse poolelt.

Suvemängud

Lisainformatsioon:
Ragnar Pähn
ragnar.pahn@eava.ee