Eesti Lennuakadeemia võitis TÜ võrkpalli meistrivõistlusel esikoha

Eesti Lennuakadeemia tegi omamoodi ajalugu, kui wild-card´iga (ehk otsepääsuga)  Tartu Ülikooli võrkpalli meistrivõistlustele pääsenuna esikoha koju tõi.

Pühapäeval  27. novembril toimunud meistrivõistlustel mängis kokku 13 võistkonda. Valdavalt olid tiimid komplekteeritud teaduskonna põhiselt. Kogu turniiri vältel käis elav diskussioon, kas üks kool on tugevam kui teaduskond. Tartu Ülikooli õpilased väitsid, et terve kooli peale saab tugevama meeskonna kokku. Lennuakadeemia seisukoht oli aga, et meie kool on ainüksi sama suur, kui teaduskonna I kursus. Pingeline väitlus tuli seega lahendada palliplatsil.Alagrupi võit võeti kindlalt ja final 4 ringis pakkus kõige rohkem pinget majandusteaduskond, kuid keda otsustavas geimis sai võidetud ikkagi 7:0.

Eesti Lennuakadeemia osavõttu Tartu Ülikooli meistrivõistlustelt arutati pikalt enne võistlust ja palju kära oli ka peale võitu. Kokkuleppeliselt Lennuakadeemia esikoha medalit siiski ei saanud aga esikoha auhinnad kuuluvad siiski asjaosalistele.

Lennuakadeemia võistkond mängis koosseisus Ragnar Pähn, Taavi Kallas, Sten Lember, Mihkel Luidalepp, Janno Väinola, Mariliis Trei, Anniki Jaama.