Eesti Lennuakadeemia uue õppekeskuse projektijuht

Järgmise nädala jooksul pannakse paika uue õppekeskuse mööbli riigihange, mis tähendab seda, et ehitustegevus Ülenurmes on hoogsalt arenenud ja tööde lõpp läheneb ähvardava kiirusega. Põhiline mees kogu selle koordineeritud tegevuse taga on projektijuht Marek Lillemets.

Marek sündis 1979. aastal. Gümnaasiumi lõpetas ta Võrus, peale mida suundus ta Tallinna Tehnikakõrgkooli hoonete ehitust õppima. Praegu Tabasalus elav mees sai peale lõpetamist tööd OÜ Wolmreksis.

Eesti Lennuakadeemia uue õppehoone ehituse alguses oli ta töölepinguga Kristiine Ehituse töötaja ning täitis objektijuhi rolli. Kui toimus juhtivpartneri vahetus, võttis Arco Ehitus ta endale tööle ja objektijuhi asemel hakkas ta täitma projektijuhi ülesandeid.

Hiljuti isaks saanud Marekul on nii objekti kui ka projektijuhina ette näidata päris suuremahulisi ehitusprojekte – Rakvere veekeskus, Peetri põhikool, Ida-Tallinna Keskhaigla C korpuse remonttööd jne. Loodetavasti lisandub augusti lõpus tema CV-sse ka Eesti Lennuakadeemia õppekeskuse ehitus.

Lennuakadeemia uue õppekeskuse projektijuht Marek Lillemets. Foto: Ragnar Pähn


Pilte majast on võimalik näha siit.