Tähelepanu, värske tudeng!

Head esmakursuslased!

3. septembril aktusega algav koolinädal on mõeldud kohanemisperioodina, mille jooksul tutvustatakse teile akadeemiat ja muid olulisi objekte Tartus.

Avaaktus toimub esmaspäeval algusega kell 11.00. Kell 10.20 väljub suure Vanemuise eest alumisest parklast buss, mis toob Teid lennuakadeemia juurde, et õppeaasta avaüritusele jõudmine hõlpsam oleks. Pärast aktust toimub üldine infotund, mis on kõigile esimese kursuse tudengitele ühine ning sellele järgnevad põhjalikumad infotunnid erialade kaupa. Kell 15.00 toimub akadeemia juurest sõit tagasi linna, mille käigus näete ka TÜ ja EMÜ õppehooneid.

Kokkuvõtvalt soovitame teil esmapäeval oma transporti mitte kasutada.

Teisipäeval, 4. septembril tutvustatakse lähemalt akadeemiat (ringkäik majas ja angaaris) ning meie üht peamist koostööpartnerit Eesti Lennundusmuuseumi. Buss väljub Vanemuise alumisest parklast hommikul kell 7.55. Erialade B (piloodid) ja C6 (lennundusettevõtte juhid) üliõpilased peaksid olema valmis minema ringkäigult otse loengusse. Nende erialade üliõpilased, kellel sellel päeval õppetööd ei toimu, saavad kell 12.00 muuseumist bussiga otse kesklinna tagasi. Tudengitel, kellel 4. septembril on ka loengud, tuleb linna tagasi saamiseks kasutada oma transporti. Kell 17.00 läheb liinibuss, mille pileti hind Tartusse on 1 euro. Akadeemias on mõlemal päeval võimalik ka lõunat süüa kooli kohvikus 0-korrusel. 

Kindlasti palume kõigil kaasa võtta isikut tõendav dokument, mis on vajalik, et pääseda akadeemia ringkäigul angaari.

Esimesed kaks päeva on transport akadeemia poolt organiseeritud, edaspidi tuleb ühiselt organiseeruda auto peale või kasutada maakonnaliini.


Ilusat ja meeleolukat õppeaasta algust ning kiiret sisseelamist!