ELA esindajad külastasid Poola partnerkõrgkooli

Eesti Lennuakadeemia partnerkõrgkool National Defence University korraldas sel kevadel juba neljandat korda teaduskonverentsi „Public Management“, mis keskendus see kord peamiselt avaliku sektori organisatsioonide juhtimise väljakutsetele ja dilemmadele. 

15.-16. mail külastasid Eesti Lennuakadeemia esindajatena meie Poola partnerit õppeosakonna juhataja Signe Vanker ja lennundustegevuse korralduse osakonna juhataja kt Allan Nõmmik. Akadeemia esindajad osalesid konverentsil, tutvusid kooli ning selle pakutavate võimalustega. Põgusalt kõneleti ka eelseisvast intensiivprojektist, mis toimub 30. juunist 13. juulini Poolas ning millest võtab osa ka lennuakadeemia. 

Signe Vankeri sõnul näitas partnerite vastuvõtt ja kohtumisel kõlanu seda, et meie koolide vaheline koostöö on tihe ja suhted väga sõbralikud. Kindlasti soovib meie Poola partner koostöö jätkumist ning süvenemist ka tulevikus. Allan Nõmmik esines konverentsil ettekandega „Traditional airlines vs low cost carriers: challenge for Eastern Europe, economic aspects of airline activities, social-economic aspects of air transportation“.

Järgmisel nädalal tulevad National Defence University esindajad Eestisse külastama Kaitseväe Ühendatud Õppeasutusi. Visiidi raames kohtub Poola esindajatega ka lennuakadeemia.