24. mail toimub V lennundus- ja kosmosetööstuse seminar "Uued ärivõimalused lennujuhtimise valdkonnas". Vaata ülekannet!

Mais toimub juba viies lennundus- ja kosmosetööstuse seminar, seekord teemal „Uued ärivõimalused lennujuhtimise valdkonnas“.  

Tegu on Eesti Lennuakadeemia, EASi ja Invent Balticsi koostöös korraldatava seminaride sarjaga, mis kannab koondnimetust „Koostöövõimalused lennundus- ja kosmosesektoris“.

Aeg: 24. mai 2013, kell 10.00-14.45

Asukoht: Eesti Lennuakadeemia (Lennu 40, Reola küla, Ülenurme vald, Tartumaa) 

Seminari videoülekanne on vaadatav:

  • osa I (kell 10.30-11.40) siin;
  • osa II (kell 12.15-14.45) siin.  

Päeva esimeses osas antakse ülevaade lennujuhtimisest üldiselt, käsitletakse uusi arengusuundi. Tuuakse välja erinevad võimalused tootjatele, kuidas tehnika kiire areng saab kaasa aidata lennujuhtimise arengule, mis juba on tehtud ning millises suunas veel areneda saab. Päeva teises pooles antakse praktiliste kaasuste varal ülevaade, kuidas on lennujuhtimise valdkonnas avanenud ärivõimalusi edukalt kasutatud. Päeva lõpetab paneeldiskussioon, mille eesmärgiks on arutleda ning formuleerida seminari lõpetuseks edasine   tegevusplaan Eesti ettevõtetele lennujuhtimise valdkonnas ärivõimaluste kasutamiseks.

Ürituse eesmärk: seminari eesmärgiks on anda ülevaade Eesti ettevõtete, teadusja arendusasutuste side-navigatsiooni ja radarsidetehnoloogia uutest suundadest maailmas ja tutvustada nendega seotud ärivõimalusi

Sihtgrupp: ettevõtete juhid ja spetsialistid,  teadusja arendusasutused ja ülikoolid   

Päevakava ja seminarile registreerumine SIIN

Seminaril osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerumine.

Täiendav info:
tel: 627 9795, urmas.uska@eas.ee,
tel: 627 9501, katre.purga@eas.ee.

Seminari ettekanded: 


Korraldaja: Eesti Lennuakadeemia  
  

Partner: Invent Baltics

  
Finantseerib: Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS)