Kõrghariduspäev "Õpi Tartus!" Kultuurikatlas

12. jaanuaril leiab Tallinnas Kultuurikatlas aset hariduspäev “Õpi Tartus!”, mille raames saavad noored tutvuda erinevate Tartu kõrgkoolide ja nende erialavalikutega uudsel ja kaasahaaraval viisil. Tihedasse päevakavasse mahub inspireeriv konverents, 20 töötuba, karjääri- ja vastuvõtunõustamine ning ettevõtetega kohtumine.  

Konverents

Põnevaid ja inspireerivaid erialaseid kogemuslugusid tulevad jagama erineva valdkonna tipptegijat.

Teiste seas astub kell 12.30-12.50 üles lennujuht Enn Heinsoo, kes on varasemalt töötanud tehnikaajakirjanikuna ning õppinud füüsikat ja infotehnoloogiat. Heinsoo räägib, kuidas kohe õigeid valikuid teha ning miks on tema pidanud oma teed läbi erinevate erialade otsima. Oma kogemusloo näitel toob ta välja märgid, mida jälgida erialavaliku protsessis ja oma soovide mõistmisel.

Töötoad

Sul on võimalus osaleda 20 erinevas kaasahaaravas töötoas, mis aitavad mõista erialade sisu ning katsetada omal käel, kuidas üks või teine eriala sulle sobib.

Lennuakadeemia ootab sind osalema järgmistes töötubades: "Tõmba niite taevas ehk praktiliselt lennujuhi tööst“, "Eeter lennunduses - elektroonika katsetused", "Hollywoodi lennundus vs reaalsus".